Mapy pro TomTom

Mapy pro navigace TomTom vychází 4x ročně. Zpravidla vždy koncem února, května, srpna a listopadu.

Každá navigace stojí a padá s kvalitou mapy. Rozhodně ji nepodceňujte :-) Většina map je kompaktibilní se všemi navigačními přístroji TomTom. Pokud používáte software Tomtom Navigator na svém mobilu/PDA, pak ve verzi Navigator 6 můžete používat pouze mapy verze 6.xx. Nejnovější mapy verze 10.xx fungují pouze s Navigator 7 a novějšími verzemi.

Veškěré mapy rovněž i instalujeme. Při osobní návštěvě počítejte s čekáním – instalace mapy Evropy zabere průměrně 1,5 hodiny, menší mapy o něco méně. Pokud jste z daleka, navigaci zabalte a pošlete. Po provedení aktualizace ji následující pracovní den máte zpět.

Máme řešení map i pro veškeré vestavěné varianty navigací TomTom, jako je např. TomTom Carminat v nových automobilech Renault, Fiat, Mazda, Alfa-Romeo, Toyota, Subaru, Lexus atd., dále TomTom Eclipse I a II (AVN2210p, AVN2227p, AVN4429 a AVN 4430), TNS400, také pro Sony-TomTom atd. Pro bližší infomace k těmto mapám nás kontaktujte – prozatím není možno je objednávat online = existuje několik verzí a je nutno konzultací určit správnou.

Aktuální nejnovější mapa pro navigace TomTom je verze 11.30, vydaná 5/2024