Jak to začalo...

Autodoplňky montujeme od roku 1994. Začínali jsme s názvem Bolster, ovšem v dnešní době je již jméno Jiří Javorský přecejen známější :-). K naprosté spokojenosti zákazníků jsme krom jiných lahůdek úspěšně zvládli např. našlapanou instalaci audiosystému o celkovém výkonu 2,5 kW v supersporovním voze Lamborghini Countach, reprezentativni ozvučení limuzíny Cadillac či opravdu náročnou 3-týdenní montáž audiosystému s navigací a internetem o celkové hodnotě 320.000 Kč do vozu BMW 850. S vývojem doby se naše zkušenosti rozšířily i o zvučení volebního automobilu pro pana politika :) či autobusu sloužícího jako pojízdná aparatura. Díky spokojenosti zákazníků se naše služby neustále zlepšují spolu s rozšiřující se nabídkou služeb.A co můžeme nabídnout právě Vám ? Pomůžeme s výběrem vhodného autorádia a samozřejmě jej nainstalujeme do vozu. Taktéž vhodné reproduktory – nezaskočíte nás s žádným požadavkem na umístění reproduktorů anebo typ vozu. K Vašemu stávajícímu autorádiu připojíme další doplňky jako je např.CD měnič, navigaci anebo DSP procesor, dodáme vhodný zesilovač a odpovídající výkonové reproduktory. Dokážeme zapojit CD měniče i na originální (tzv. OEM) asijská, americká i evropská autorádia, zabudovaná v automobilech již z výroby – informujte se.

Od roku 2004 se zabýváme i přenosnými GPS navigacemi, speciálně TomTom, Garmin, MIO i dalšími. Máme více než velké zkušenosti, zajišťujeme příslušenství, nové mapy, aktualizace, opravy všeho druhu, i po záruce a i na starší modely.

Vaše autorádio naučíme přehrávat hudbu ve formátu MP3/WMA. A je úplně jedno jaké rádio to je – ať už klasické CDčko, nebo originální OEM autorádio, přehrávat MP3/WMA dokonce začne i rádio s přehrávačem kazet. Cena této „operace“ se pohybuje od 1.049 Kč. Rovněž k naprosté většině originálních autorádií zabudovaných v autě dokážeme přidat vstup na USB flash disk/iPod apod.

Veškeré objednané zboží zasíláme i na dobírku kdekoli v rámci ČR anebo Slovenska, do ostatních států po dohodě také. Buďto poštou, Zásilkovnou anebo kurýrní službou do 24 hodin.

Pokud často cestujete, pak Vaše potřeby rozhodně nekončí autorádiem. Se zabudovaným multimediálním systémem si usnadníte orientaci v neznámých místech díky navigaci, a ušetříte čas… Multimédia samozřejmě přehrávají MP3, DVD filmy, AVI soubory a další moderní formáty. K systémům lze připojit i herní konzole (PlayStation apod.) a „hrát“ hry, anebo využít internetové připojení a na displeji auta prohlížet internet, mejly apod. V neposlední řadě lze naplnit Jukebox hudbou, pokud máte velký archív…

Extrémním nadšencům hudby naplníme auto výkonem ! Žádný výkon pro nás není nemožný. V nabídce máme i několik extrémně výkonných kousků – basový reproduktor s průměrem 60 cm, zesilovače s poctivým výkonem i přes 1000 Watů, subwooferové boxy s parametry, které už se uvádí v KiloWattech… Výměna zadního skla ale není v ceně :-)

Jsme autorizovaným partnerem pro značky TomTom, Garmin, Clarion, Nakamichi, Rockford-Fosgate, AudioMedia, Magnat a Sony. Zajišťujeme prodej a servis i poradenství včetně zásilkové služby zejména v Moravskoslezském regionu.

Provádímé kódování, úpravy, diagnostiku, servis a montáže jednotek automobilů. Nejvíce se věnujeme Audi, Volkswagen, Škoda a Seat. Nicméně snažíme se pomoci každému, kdo to potřebuje, takže zkušenosti jsou i s vozy BMW, Mercedes, Peugeot, Citroën, Renault a dalšími. Ostatně, vše se snažíme dokumentovat v sekci Naše práce.

Sponzorujeme vysílání Helax Dance Party s moderátorem Jiřím Javorským na ostravském Fresh rádiu 103,6 FM. Každou sobotu Fresh Dance Party mezi 19:00 – 22:00 hodinou. Nalaďte si tu pravou taneční muziku. Více najdete v sekci JJ & Fresh.