TomTom Navigator 7

SKLADEM
 ks
  • Výrobce: TomTom
  • Cena bez DPH: 0,00 Kč
  • Cena s DPH: 0,00 Kč

pro zařízení s WM

S TomTom navigátorem 7 získáte ve vašem PDA nejnovější SW a mapy, stejné, které jsou k dispozici v posledních modelech jednoúčelových navigací TomTom. Stejně jako u jednoúčelových navigací TomTom, získáte nyní s Navigátorem 7, kromě nejnovějších map ve verzi 8.xx, také nové funkce. Mezi ně například patří MapShare po stahování a sdílení aktuálních změn v mapě zdarma, či funkce Pomoc pro nalezení nejbližší pomoci ve vašem okolí.

TomTom Navigátor 7 + nákup a instalace mapy pro komunikátor zahrnuje instalaci navigačního SW TomTom navigátor 7 + nákup a instalaci Vámi zvolené mapy do komunikátoru.

Tato služba je poskytována pro komunikátory HTC Touch Diamond, HTC Touch PRO a jejich brandované verze operátorů: MDA Compact IV, MDA vario IV,Vodafone HTC Touch Diamond, Vodafone HTC Touch Pro, O2 XDA Diamond a O2 XDA Diamond Pro.

Pro provedení této služby budeme potřebovat fyzicky vaše zařízení. U současných map TomTom není již k dispozici žádný aktivační kod a zařízení musí být během procesu instalace připojené k počítači.

K ceně Navigator 7 je zapotřebí připočítat cenu vlastní mapy. 

© 1999 - 2018 Jiří Javorský
Vygenerováno Thu, 26 Apr 2018 11:35:44 +0200, stránka se generovala 0.023592s
Provoz webových stránek servisPCtechniky.cz kompletní služby počítačové techniky od roku 1995

TOPlist

E-borci.cz