mapy iGo 8

SKLADEM Novinka
 ks
  • Výrobce: iGo
  • Cena bez DPH: 2 991,67 Kč
  • Cena s DPH: 3 590,00 Kč

2018/10 43 zemí Evropy

Zbrusu nový navigační software od firmy Nav N Go. Jako jeden z prvních obsahuje 3D budovy (v ČR významné budovy v Prate, v SR v Bratislavě), 3D vizualizaci terénu a 3D provedení silnic pro jednoduché rozeznání nadjezdů, podjezdů a mostů. Plná podpora 3D tak ďelá tento software velmi příjemným pro použití v autonavigaci a díky propracovanému téměř realistickému zobrazení povrchu krajiny, lze tento software použít i pro pěší navigaci (mapa neobsahuje turistické značení).

NavNGo iGO8 Europe, je GPS navigační software určený pro kapesní počítače a mobilní telefony (smartphone), fungující na platformě Windows Mobile. Mapy, které jsou součástí navigačního softwaru, pokrývají 43 zemí Evropy (vyjma Ruska). Celá navigace je přednahrána na microSDHC kartě (miniSDHC a SDHC adaptéry jsou součástí balení).

NavNGo iGO8 Europe je lokalizováno do 30 jazyků s 50 různými volitelnými profily hlasové navigace (včetně Češtiny). Uživatelská příručka rychlého nastavení je přeložena do 27 jazyků (včetně Češtiny).

GPS navigační software je kompatibilní s většinou kapesních počítačů a mobilních telefonů s QVGA nebo VGA displejem, s vestavěným nebo připojeným GPS přijímačem.

Minimální požadavky pro spuštění NavNGo iGO8 Europe jsou:

  • operační systém Microsoft Windows Mobile / Android 4 a vyšší
  • procesor s frekvencí 300 MHz (doporučená 400 MHz)
  • 64 MB RAM (doporučená 128 MB)
  • QVGA nebo VGA displej

Aktualizace softwaru se provádí pomocí počítače s operačním systémem Microsoft Windows, DVDROM mechanikou a čtečkou SD datových karet.

Mapy:

Albania; Liechtenstein Andorra; Lithuania Austria; Luxembourg Belarus; Moldova Belgium; Monaco Bosnia and Herzegovina; Montenegro Bulgaria; Netherlands Croatia; Norway Czech Republic; Poland Denmark; Portugal Estonia; Romania Finland; San Marino France; Serbia FYROM; Slovakia Germany; Slovenia Gibraltar; Spain Greece; Sweden Hungary; Switzerland Ireland; Turkey Italy (including Vatican); Ukraine Latvia; United Kingdomern Europe 

© 1999 - 2018 Jiří Javorský
Vygenerováno Thu, 26 Apr 2018 11:34:02 +0200, stránka se generovala 0.045938s
Provoz webových stránek servisPCtechniky.cz kompletní služby počítačové techniky od roku 1995

TOPlist

E-borci.cz