Garmin Nüvi 250 W

 ks
  • Výrobce: Garmin
  • Cena bez DPH: 7 040,83 Kč
  • Cena s DPH: 8 449,00 Kč
Na splátky s Home Credit

širokoúhlý displej

Novinka řady Nüvi 2×x se širokoúhlým displejem, předehranou navigační mapou Evropy a TOPO mapou ČR.

Pokud jste příznivci technických vymožeností, pokud vám nastavení a ovládání libovolné elektroniky nedělá problém, pak už dále nečtěte, navigace Nüvi 250W je určena pro ty, kteří chtějí jednoduchý a spolehlivý přístroj. Ve specifikacích Nüvi 250W budete marně hledat MP3 přehrávač, Bluetooth hands free, příjem dopravních informací RDS TMC nebo FM transmitter. Nüvi 250 je jednoduchou navigací, která neobsahuje nadbytečné funkce. To, co jistě oceníte je velice jednoduché ovládání a dostupná on-line nápověda přímo na displeji navigace. Nüvi 250W je určen do automobilu, díky kompaktním rozměrům a dostatečné výdrži na baterie je ale použitelné i pro kratší výlety do přírody. Pro plnohodnotné využití navigace mimo automobil je v balení Nüvi 250W obsažena uliční a turistická mapa ČR, která obsahuje podrobné navigační mapy nejen s plným zákresem uliční a silniční sítě ČR, ale i s turistickými detaily mimo silniční síť, včetně barevně značených turistických tras a cyklotras.

Nüvi 250W je navigací nižší cenové kategorie. Na rozdíl od svých (často dražších) konkurentů však používá vysoce jasný dotykový displej s velmi dobrou čitelností za slunečného počasí u kterého oceníte jeho velikost. Navigace je pro větší přehlednost vybavena širokoúhlým displejem. V porovnání s dokonalejšími navigacemi řady Nüvi nemá Nüvi 250W nijak omezené navigační funkce a stejně jako ostatní navigace značky Garmin je kompatibilní s automobilovými, námořními, leteckými nebo turistickými mapami.

Displej Nüvi 250W má i přes relativně velký displej překvapivě malé rozměry, díky kterým se bez potíží vejde do kapsy saka nebo do dámské kabelky. Při nošení v kapse je možné uzamknout displej přístroje, aby nedošlo k náhodné změně nastavení nebo spuštění nechtěné funkce. Pro použití na kole nabo na motocyklu (pozor, Nüvi 250W není odolné vůči vodě a nárazům) je na dokoupení k dispozici řada speciálních stojánků.

Pro bezpečnější pohyb po silnicích obsahuje Nüvi 250W ve vnitřní paměti předehranou databázi policejních radarů, kamer, často měřených úseků a úseků s omezením rychlosti.

U Nüvi 250W jistě oceníte velice dobrou čitelnost údajů na navigačním displeji. Všechna zobrazená číselná data jsou dostatečně velká se snadnou čitelností během jízdy. Navigace nabízí 2D nebo 3D zobrazení mapy, během navigace se mapa s přiblížením ke křižovatce plynule zvětšuje, navigační informace (průjezdy přes křižovatky) jsou zobrazeny výraznou šipkou přímo v navigační mapě.

Přístroj se v automobilu upevňuje na čelní sklo nebo na palubní desku automobilu. V ceně je zahrnut lehký, elegantní stojánek (ne husí krk) s možností velice jednoduchého a pevného držení přístroje. Stojánek v automobilu umožňuje velice variabilní nastavení pozorovacího úhlu. V případě opuštění vozu je snadné demontovat samotnou navigaci nebo celý stojánek.

Ovládání, hlasová navigace a podrobná dokumentace jsou standardně k dispozici v českém jazyce.

Hlavní přednosti navigace Nüvi 250W: podrobné mapy 33 zemí západní a východní Evropy v ceně navíc v ceně uliční a turistická mapa ČR velmi jednoduché ovládání kompaktní rozměry, dostatečná výdrž na baterie kompatibilita s automobilovými, turistickými, námořními nebo leteckými mapami dostupná cena

Před zakoupením je dobré vědět: na rozdíl od vyšších autonavigačních řad (Nüvi 3×x, Nüvi 6×x) není Nüvi 250 napájen přímo ze stojánku, ale napájecí kabel je připojen přímo do přístroje pokud chcete navigaci používat především v automobilu a nevyhovuje vám příliš detailní mapa Topo Czech, můžete si zdarma odemknout klasickou autonavigační mapu Atlas Czech pokud budete Nüvi používat pro výlety do přírody, pamatujte, že přístroj nemá zvýšenou odolnost

Vlastnosti modelu Nüvi 250W: Rozměry přístroje: 122×74×20 mm Interní flash paměť 2GB, možnost rozšíření o SD datové karty Displej: barevný dotykový vysoce jasný TFT s matnou antireflexní vrstvou, rozměr 97×57 mm, rozlišení 480×272 pixelů, možnost regulace jasu displeje Hmotnost: 173 g Vestavěný LiIon akumulátor s výdrží až 5 hodin provozu Extrémně citlivý GPS přijímač Průjezdová mapa Evropy, Afriky a Blízkého Východu, podrobné mapy 33 zemí západní a východní Evropy (mapy předehrané ve vnitřní paměti přístroje) Možnost uložení až 500 vlastních bodů do mapy K dispozici je 13 evropských jazyků včetně češtiny Garmin Lock – možnost zabezpečení přístroje PIN kódem

V ceně: přístroj, přísavný stojánek na sklo, samolepící podložka pro upevnění přísavného stojánku na palubní desce, napájecí kabel do automobilu, CD TopoCzech, český návod 

© 1999 - 2018 Jiří Javorský
Vygenerováno Thu, 26 Apr 2018 11:31:11 +0200, stránka se generovala 0.024090s
Provoz webových stránek servisPCtechniky.cz kompletní služby počítačové techniky od roku 1995

TOPlist

E-borci.cz